sowie

Oferty pracy, praca w Szczawnie i okolicy, Szczawno-Zdrój

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PP/ KROJCZY
2020-06-12 10:34:06

Numer: StPr/20/0718
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: Ogrodowa 29, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Praca na krojowni. układanie szablonów i krojenie tkanin.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 04.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: krojczy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE
WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, brak
Zawód:
Krojczy (wymagany staż - lata: 5)
Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Praca w zawodzie, znajomość urządzeń przemysłu odzieżowego - krojczych.
DANE PRACODAWCY
Pracodawca: "Alpa Textil Fabrik" S.C. Alicja Pajchert-Krawuczke, Marcin Krawutschke
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Ogrodowa 29, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu :Alicja Krawuczke
Numer telefonu: 609 140 701
E-mail: alicjaalpa@onet.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
POZOSTAŁE DANE
Liczba miejsc pracy: 2 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 04.06.2020
Data aktualizacji: 12.06.2020
Data ważności: 04.08.2020
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 04.06.2020

Data ważności oferty: 12 lipiec 2020